Colecție

Dulci

Vanilie, caramel, migdală, tonka. Calde, ușor de purtat – familia pe care aproape oricine o îndrăgește din prima.

44 de parfumuri

Salt la lista de rezultate

Filtre active:

44 de produse

Filtrează

Filtre active:

  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Inspirat din Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Citrice · Condimente

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarină · Citrice

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Mandarină verde · Floare de ghimbir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Mango · Iasomie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Pară · Portocală

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 141 — Phantom Power

    No. 141 — Phantom Power

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Phantom ElixirPaco Rabanne
    Phantom Elixir

    Măr verde · Lămâie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grepfrut · Piper roz

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 14 — L'Uomo

    No. 14 — L'Uomo

    Pentru el50 ml

    Inspirat din UomoValentino
    Uomo

    Bergamotă · Mirt

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamotă · Lavandă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 126 — Marshmallow Boujee

    No. 126 — Marshmallow Boujee

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Yum Boujee Marshmallow81 Kayali
    Yum Boujee Marshmallow

    Zahăr · Citrice

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Portocală · Grepfrut

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarină · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 115 — Alive

    No. 115 — Alive

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Boss AliveHugo Boss
    Boss Alive

    Măr · Prună

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din RushGucci
    Rush

    Piersică · Gardenie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 113 — Irresistibile

    No. 113 — Irresistibile

    Unisex50 ml

    Inspirat din IrresistibleGivenchy
    Irresistible

    Pară · Coacăză neagră

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Bergamotă · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Scorțișoară · Piper negru

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 104 — Alpha Noir

    No. 104 — Alpha Noir

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Ultra MaleJean Paul Gaultier
    Ultra Male

    Pară · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Fructul pasiunii · Rom

    65 lei
    (1,30 lei/ml)