Colecție

Florale

Trandafir, iasomie, bujor, flori de portocal. Cea mai mare familie din catalog și cea mai variată – de la o singură floare curată la un buchet întreg.

50 de parfumuri

Salt la lista de rezultate

Filtre active:

50 de produse

Filtrează

Filtre active:

  • No. 87 — Millionaire Royale

    No. 87 — Millionaire Royale

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Lady Million RoyalPaco Rabanne
    Lady Million Royal

    Rodie · Tuberoză

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 71 — Scandallo

    No. 71 — Scandallo

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din ScandalJean Paul Gaultier
    Scandal

    Gardenie · Miere

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 123 — Paradise Intense

    No. 123 — Paradise Intense

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Paradoxe IntensePrada
    Paradoxe Intense

    Pară · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 116 — Platine Libre

    No. 116 — Platine Libre

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Libre L’Absolu PlatineYves Saint Laurent
    Libre L’Absolu Platine

    Bergamotă · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 99 — Rouge 540

    No. 99 — Rouge 540

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Baccarat Rouge 540Maison Francis Kurkdjian
    Baccarat Rouge 540

    Șofran · Iasomie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • Cumperi 2, primești 1 gratuit3 parfumuri, plătești 2Adaugă oricare 3 parfumuri în coș și plătești doar 2. Valabil pentru toate parfumurile.Alege 3 parfumuri
  • No. 96 — Libre Absolu

    No. 96 — Libre Absolu

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Libre IntenseYves Saint Laurent
    Libre Intense

    Lavandă · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 93 — Paradise

    No. 93 — Paradise

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din ParadoxePrada
    Paradoxe

    Pară · Tangerină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 86 — Millionaire

    No. 86 — Millionaire

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Lady Million FabulousPaco Rabanne
    Lady Million Fabulous

    Mandarină · Piper roz

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 85 — La Belle Vie Soleil Cristal

    No. 85 — La Belle Vie Soleil Cristal

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din La vie Est Belle Soleil CristalLancome
    La vie Est Belle Soleil Cristal

    Mandarină · Piper roz

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 80 — Gorgeous

    No. 80 — Gorgeous

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Flora Gorgeous MagnoliaGUCCI
    Flora Gorgeous Magnolia

    Magnolie · Note acvatice

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 8 — Noir

    No. 8 — Noir

    Unisex50 ml

    Inspirat din Noir de NoirTom Ford
    Noir de Noir

    Șofran · Trandafir negru

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 75 — La Belle Vie

    No. 75 — La Belle Vie

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din La vie Est BelleLancome
    La vie Est Belle

    Coacăză neagră · Pară

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 84 — My Berry

    No. 84 — My Berry

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din My BurberryBurberry
    My Burberry

    Sângele-voinicului · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 73 — Pretty Girl

    No. 73 — Pretty Girl

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Good GirlCarolina Herrera
    Good Girl

    Migdală · Tuberoză

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 72 — So Scandallo

    No. 72 — So Scandallo

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din So ScandalJean Paul Gaultier
    So Scandal

    Zmeură · Tuberoză

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 69 — Idol

    No. 69 — Idol

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din IdoleArmani
    Idole

    Bergamotă · Pară

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 68 — Orchid

    No. 68 — Orchid

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Black OrchidTom Ford
    Black Orchid

    Trufă · Ylang-ylang

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 65 — L'idole

    No. 65 — L'idole

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din IdoleLancome
    Idole

    Pară · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 63 — J'Adore

    No. 63 — J'Adore

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din J'AdoreDior
    J'Adore

    Bergamotă · Neroli

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 61 — Olympique

    No. 61 — Olympique

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Olympea FloraPaco Rabanne
    Olympea Flora

    Piper roz · Coacăză neagră

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 58 — It's U

    No. 58 — It's U

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Because it's youArmani
    Because it's you

    Zmeură · Neroli

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 57 — Si

    No. 57 — Si

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din SiArmani
    Si

    Coacăză neagră · Frezie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 56 — Addicted

    No. 56 — Addicted

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din AddictDior
    Addict

    Frunză de mandarin · Iasomie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 54 — Tandre

    No. 54 — Tandre

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Chance Eau TendreChanel
    Chance Eau Tendre

    Grepfrut · Coacăză

    65 lei
    (1,30 lei/ml)