Colecție

Condimentate

Piper negru, scorțișoară, cardamom, șofran. Picante și calde în același timp – adesea ele fac memorabilă o compoziție lemnoasă altfel discretă.

15 parfumuri

Salt la lista de rezultate

Filtre active:

15 produse

Filtrează

Filtre active:

  • No. 91 — Lost

    No. 91 — Lost

    Unisex50 ml

    Inspirat din Lost CherryTom Ford
    Lost Cherry

    Cireașă neagră · Lemn dulce

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 101 — Leather Ombre

    No. 101 — Leather Ombre

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Ombre LeatherTom Ford
    Ombre Leather

    Cardamom · Iasomie sambac

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 96 — Libre Absolu

    No. 96 — Libre Absolu

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Libre IntenseYves Saint Laurent
    Libre Intense

    Lavandă · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 92 — Blue Bottled

    No. 92 — Blue Bottled

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Boss BottledHugo Boss
    Boss Bottled

    Măr · Prună

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 37 — Why

    No. 37 — Why

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Y IntenseYves Saint Laurent
    Y Intense

    Ghimbir · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • Cumperi 2, primești 1 gratuit3 parfumuri, plătești 2Adaugă oricare 3 parfumuri în coș și plătești doar 2. Valabil pentru toate parfumurile.Alege 3 parfumuri
  • No. 33 — 1 Mil.

    No. 33 — 1 Mil.

    Pentru el50 ml

    Inspirat din 1 MillionPaco Rabanne
    1 Million

    Grepfrut · Mentă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 32 — Black Man

    No. 32 — Black Man

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Man in BlackBvlgari
    Man in Black

    Rom · Condimente

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 3 — Angel Noir

    No. 3 — Angel Noir

    Unisex50 ml

    Inspirat din Angel's ShareKilian
    Angel's Share

    Coniac · Scorțișoară

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 24 — Bad Boy

    No. 24 — Bad Boy

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Bad Boy Le ParfumCarolina Herrera
    Bad Boy Le Parfum

    Cânepă · Grepfrut

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 2 — Tobacco & Vanille

    No. 2 — Tobacco & Vanille

    Unisex50 ml

    Inspirat din Tobacco VanilleTom Ford
    Tobacco Vanille

    Tutun · Condimente

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 166 — Fatale Vanille

    No. 166 — Fatale Vanille

    Unisex50 ml

    Inspirat din Vanille FataleTom Ford
    Vanille Fatale

    Șofran · Coriandru

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 162 — Gentle Man 1972

    No. 162 — Gentle Man 1972

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Gentleman 1972Givenchy
    Gentleman 1972

    Citrice · Note verzi

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 138 — Why Elixir

    No. 138 — Why Elixir

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Y L'Elixir for menYves Saint Laurent
    Y L'Elixir for men

    Bergamotă · Ghimbir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 129 — Hot Smoke

    No. 129 — Hot Smoke

    Unisex50 ml

    Inspirat din Smoking HotKilian
    Smoking Hot

    Măr · Scorțișoară

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarină · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)