Colecție

Orientale

Ambră, rășini, tămâie și balsamuri. Cele mai intense din colecție – parfumurile cu cea mai bună persistență și cea mai puternică dâră, așa că pulverizează mai puțin decât crezi.

42 de parfumuri

Salt la lista de rezultate

Filtre active:

42 de produse

Filtrează

Filtre active:

  • No. 193 — Guide

    No. 193 — Guide

    Unisex50 ml

    Inspirat din GuidanceAmouage
    Guidance

    Pară · Alună de pădure

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Piper · Ghimbir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrice · Fructate

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Inspirat din Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Citrice · Condimente

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Șofran · Trandafir de Damasc

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Mandarină verde · Floare de ghimbir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grepfrut · Piper roz

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamotă · Lavandă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 132 — Old Fashioned

    No. 132 — Old Fashioned

    Unisex50 ml

    Inspirat din Old FashionKilian
    Old Fashion

    Portocală amară · Note amare

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 13 — Invictum Profondo

    No. 13 — Invictum Profondo

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Invictus VictoryPaco Rabanne
    Invictus Victory

    Lămâie · Piper roz

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 129 — Hot Smoke

    No. 129 — Hot Smoke

    Unisex50 ml

    Inspirat din Smoking HotKilian
    Smoking Hot

    Măr · Scorțișoară

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarină · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Grepfrut · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din RushGucci
    Rush

    Piersică · Gardenie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Bergamotă · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 11 — Wood

    No. 11 — Wood

    Unisex50 ml

    Inspirat din Oud WoodTom Ford
    Oud Wood

    Cardamom · Piper roz

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Scorțișoară · Piper negru

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Fructul pasiunii · Rom

    65 lei
    (1,30 lei/ml)