Colecție

Pentru el

Compoziții lemnoase, aromatice și condimentate, plus orientalele mai seci. Sunt parfumurile alese cel mai des pentru bărbați.

31 de parfumuri

Salt la lista de rezultate

Filtre active:

31 de produse

Filtrează

Filtre active:

  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamotă · Lavandă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 133 — A Part of Me

    No. 133 — A Part of Me

    Pentru el50 ml

    Inspirat din ApomMaison Francis Kurkdjian
    Apom

    Flori de portocal · Flori de portocal

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 13 — Invictum Profondo

    No. 13 — Invictum Profondo

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Invictus VictoryPaco Rabanne
    Invictus Victory

    Lămâie · Piper roz

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 109 — Myself

    No. 109 — Myself

    Pentru el50 ml

    Inspirat din MYSLFYves Saint Laurent
    MYSLF

    Bergamotă de Calabria · Flori de portocal

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 106 — Silver Chrome

    No. 106 — Silver Chrome

    Pentru el50 ml

    Inspirat din ChromeAzzaro
    Chrome

    Lămâie · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Scorțișoară · Piper negru

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 104 — Alpha Noir

    No. 104 — Alpha Noir

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Ultra MaleJean Paul Gaultier
    Ultra Male

    Pară · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)