Colecție

Pentru ea

Florale, fructate și orientalele mai dulci – parfumurile alese cel mai des pentru femei. Totuși, orice parfum se potrivește oricui: împărțirea e doar un punct de pornire, nu o regulă.

61 de parfumuri

Salt la lista de rezultate

Filtre active:

61 de produse

Filtrează

Filtre active:

  • No. 63 — J'Adore

    No. 63 — J'Adore

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din J'AdoreDior
    J'Adore

    Bergamotă · Neroli

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 61 — Olympique

    No. 61 — Olympique

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Olympea FloraPaco Rabanne
    Olympea Flora

    Piper roz · Coacăză neagră

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 58 — It's U

    No. 58 — It's U

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Because it's youArmani
    Because it's you

    Zmeură · Neroli

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 57 — Si

    No. 57 — Si

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din SiArmani
    Si

    Coacăză neagră · Frezie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 56 — Addicted

    No. 56 — Addicted

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din AddictDior
    Addict

    Frunză de mandarin · Iasomie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 54 — Tandre

    No. 54 — Tandre

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Chance Eau TendreChanel
    Chance Eau Tendre

    Grepfrut · Coacăză

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 55 — Améthyste

    No. 55 — Améthyste

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din AlienThierry Mugler
    Alien

    Iasomie · Lemn de cașmir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Portocală · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din GuiltyGUCCI
    Guilty

    Mandarină · Piper roz

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din MissDior
    Miss

    Portocală · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Șofran · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 47 — Way

    No. 47 — Way

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din My wayArmani
    My way

    Bergamotă · Flori de portocal

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Neroli · Lămâie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 174 — Delyna

    No. 174 — Delyna

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din DelinaParfums de Marly
    Delina

    Litchi · Rubarbă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 172 — Lyra

    No. 172 — Lyra

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din LiraCasamorati 1888
    Lira

    Portocală roșie · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 171 — Joy 2

    No. 171 — Joy 2

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Toy 2Moschino
    Toy 2

    Mandarină · Măr verde

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Piper · Ghimbir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    Frunză de violetă · Grepfrut roșu

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrice · Fructate

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Pară

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarină · Citrice

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Șofran · Trandafir de Damasc

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Mandarină verde · Floare de ghimbir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)