Colecție

Florale

Trandafir, iasomie, bujor, flori de portocal. Cea mai mare familie din catalog și cea mai variată – de la o singură floare curată la un buchet întreg.

50 de parfumuri

Salt la lista de rezultate

Filtre active:

50 de produse

Filtrează

Filtre active:

  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Portocală · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din GuiltyGUCCI
    Guilty

    Mandarină · Piper roz

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 5 — L'opera

    No. 5 — L'opera

    Unisex50 ml

    Inspirat din OperaSospiro
    Opera

    Fructe · Trandafir turcesc

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din MissDior
    Miss

    Portocală · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Șofran · Mandarină

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 47 — Way

    No. 47 — Way

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din My wayArmani
    My way

    Bergamotă · Flori de portocal

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Neroli · Lămâie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 4 — Erba

    No. 4 — Erba

    Unisex50 ml

    Inspirat din Erba PuraSospiro
    Erba Pura

    Portocală siciliană · Lămâie de Calabria

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 170 — Narcotique

    No. 170 — Narcotique

    Unisex50 ml

    Inspirat din Fleur NarcotiqueEx Nihilo
    Fleur Narcotique

    Bergamotă · Litchi

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    Frunză de violetă · Grepfrut roșu

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrice · Fructate

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Pară

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Șofran · Trandafir de Damasc

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Mandarină verde · Floare de ghimbir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 151 — Soleil Privé

    No. 151 — Soleil Privé

    Unisex50 ml

    Inspirat din Soleil BlancTom Ford
    Soleil Blanc

    Bergamotă · Cardamom

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Mango · Iasomie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Pară · Portocală

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 133 — A Part of Me

    No. 133 — A Part of Me

    Pentru el50 ml

    Inspirat din ApomMaison Francis Kurkdjian
    Apom

    Flori de portocal · Flori de portocal

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 125 — Barenia Essence

    No. 125 — Barenia Essence

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din BareniaHermès
    Barenia

    Bergamotă · Note balsamice

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Portocală · Grepfrut

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Grepfrut · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 118 — Crystal Bright

    No. 118 — Crystal Bright

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Bright CrystalVersace
    Bright Crystal

    Yuzu · Rodie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din RushGucci
    Rush

    Piersică · Gardenie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)