Colecție

Toate parfumurile

Apă de parfum în flacoane de 50 ml, creată pentru a fi purtată zi de zi.

113 parfumuri

Salt la lista de rezultate

Filtre active:

113 produse

Filtrează

Filtre active:

  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamotă · Lavandă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 138 — Why Elixir

    No. 138 — Why Elixir

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Y L'Elixir for menYves Saint Laurent
    Y L'Elixir for men

    Bergamotă · Ghimbir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 14 — L'Uomo

    No. 14 — L'Uomo

    Pentru el50 ml

    Inspirat din UomoValentino
    Uomo

    Bergamotă · Mirt

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grepfrut · Piper roz

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 141 — Phantom Power

    No. 141 — Phantom Power

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Phantom ElixirPaco Rabanne
    Phantom Elixir

    Măr verde · Lămâie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Pară · Portocală

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Mango · Iasomie

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 15 — Bleu

    No. 15 — Bleu

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Bleu de ChanelCoco Chanel
    Bleu de Chanel

    Lămâie · Mentă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamotă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 151 — Soleil Privé

    No. 151 — Soleil Privé

    Unisex50 ml

    Inspirat din Soleil BlancTom Ford
    Soleil Blanc

    Bergamotă · Cardamom

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Mandarină verde · Floare de ghimbir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Șofran · Trandafir de Damasc

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarină · Citrice

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 16 — Fantôme

    No. 16 — Fantôme

    Pentru el50 ml

    Inspirat din PhantomPaco Rabanne
    Phantom

    Lămâie · Lavandă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Pară

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Inspirat din Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Citrice · Condimente

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 162 — Gentle Man 1972

    No. 162 — Gentle Man 1972

    Pentru el50 ml

    Inspirat din Gentleman 1972Givenchy
    Gentleman 1972

    Citrice · Note verzi

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Citrice · Fructate

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 164 — Euphorie

    No. 164 — Euphorie

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din EuphoriaCalvin Klein
    Euphoria

    Rodie · Violetă

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    Frunză de violetă · Grepfrut roșu

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 166 — Fatale Vanille

    No. 166 — Fatale Vanille

    Unisex50 ml

    Inspirat din Vanille FataleTom Ford
    Vanille Fatale

    Șofran · Coriandru

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 167 — Smoke Cherry

    No. 167 — Smoke Cherry

    Unisex50 ml

    Inspirat din Cherry SmokeTom Ford
    Cherry Smoke

    Cireașă amară · Șofran

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Pentru ea50 ml

    Inspirat din Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Piper · Ghimbir

    65 lei
    (1,30 lei/ml)
  • No. 170 — Narcotique

    No. 170 — Narcotique

    Unisex50 ml

    Inspirat din Fleur NarcotiqueEx Nihilo
    Fleur Narcotique

    Bergamotă · Litchi

    65 lei
    (1,30 lei/ml)